Hakkımızda

Biz Kimiz?

2014’de TUANA MEDYA PRODÜKSİYON TİCARET HİZMETLERİ çatısı altında kurulduk. İnternet üzerinden online alışveriş hizmeti vermek için kuralan sitemizde, ilk önceliğimiz, kaliteyi en ucuza, hızlı bir şekilde değerli kullanıcılarımza sunmak.  Hedeflerimiz arasında binlerce seçkin markalarla, ürünlerini en uygun koşullarla ve büyük fırsatlarla kullanıcılara hizmet vermek. Evinizin rahatlığında, güvenli alışverişi,  %90’a varan indirimler ve kaçırılmayacak kampanyalarla, değerli üyelerimizle buluşturuyoruz. Kadın, erkek, ayakkabı-çanta, çocuk, ev&yaşam, takı&aksesuar, dekarasyon ürüleri, ve daha bir çok kategorilerinde çok özel ürünler sunuyoruz. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla, üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz

 


Koşulsuz Müşteri Mutluluğu

Müşteriz her zaman haklıdır prensibiyle TUANA MEDYA PRODÜKSİYON TİCARET HİZMETLERİ, olarak hizmet kalitemizi her geçen gün arttırarak üyelerimize keyifli alışveriş olanağı sağlıyoruz.


 

Zamanında teslim

Hızlı ve güvenli kargo hizmeti veriyoruz.

 


Tek sepet, tek kargo ücreti

İster yeni sezon ürünü ister kampanya ürünü olsun, bütün ürünleri aynı alışveriş sepetinde toplama ve parça başı yerine tek kargo ücreti ödeme avantajı sunuyoruz.

 


İade kolaylığı

Üyelerimize 30 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz.

 


Puan Para

Outletistan’dan yapılan alışverişlerde harcadıkça biriken “PuanPara” ile bedava alışveriş imkanı sağlıyoruz.